Pod koniec Męskiego Warsztatu na drugim poziomie doznałem zaszczytu, którym było zaproszenie mnie do zespołu w kolejnych. Poczułem się wyjątkowo wyróżniony i doceniony. Niewątpliwie podczas warsztatów byłem zaangażowany. Jak wspominałem we wpisie/relacji o drugim poziomie niczego nie oczekiwałem, a dzięki temu efekty były jeszcze większe.

W marcu tego roku miałem okazję uczestniczyć w edycji pierwszego poziomu będąc w zespole prowadzącym. Przechodząc do sedna sprawy, chciałem powiedzieć, że wspaniałym jest mieć możliwość patrzeć jak serca mężczyzn podczas trwania warsztatów coraz bardziej się otwierają. Wymiernym efektem są pojawiające się łzy wzruszenia w oczach z jednoczesnym uśmiechem na twarzy. Jak dla mnie to jeden ze znaków wolności i odkrycia prawdy o samym sobie każdego z nich. Jestem szczęśliwy, że miałem okazję tego doświadczyć i mogłem dołożyć do tego cegiełkę.

Jednocześnie ponownie chciałbym zachęcić was mężczyźni do udziału w warsztatach. A kolejne odbędą się już od 22 do 25 czerwcu w Nowym Kawkowie (20km od Olsztyna) W miejscowości tej w środku lasu znajduje się ośrodek „Tu i Teraz”. W pewnej odległości od cywilizacji będziecie mogli się skupić na samym sobie.

Równolegle do męskich warsztatów odbędą się także warsztaty dedykowane dla kobiet pod nazwą „Pokochaj siebie i spotkaj się w miłości z mężczyzną.” Plan jest taki, że mężczyźni pracują w swoim gronie, a kobiety w swoimi. Uczymy się od siebie nawzajem dzieląc się swoimi doświadczeniami. Szczegóły o warsztatach znajdziecie na stronach internetowych:

Męskie warsztaty

Pokochaj siebie i spotkaj się z mężczyzną w miłości

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *